Hakkımızda

Nuray Özer Ailesi

Nuray Özer eğitim kurumları

Biz Kimiz ?

Nuray Özer Eğitim Kurumları olarak, 2012 yılından günümüze seçkin ve ilkeli eğitim anlayışımızla binlerce öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırdık. Öğrencilerinin hayallerini kurdukları okullara yerleştirmek için çalışan kurumumuz kendisini akademik ve idari kadrosu ile öğrenci dostu kurum olarak tanımlamaktadır. Değişen eğitim sistemini takip ederek kendisini, eğitim kadrosunu ve yayınlarını güncelleyen, öğrencilerini ve velilerini bilgilendiren kurumumuz Antalya’nın tam merkezinde üç binası ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Bizler için başarmak, doğru yerde başlamakla mümkündür.

Eğitim Sistemimiz

Nuray Özer Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimizin eksiklerini belirleyip sonuç odaklı yaklaşımı esas alan Aktif Takip Sistemimiz ile eksik konuları giderme amacı gütmekteyiz. Bu yaklaşımla öğrencimiz istediği zamanda, istediği dersten, ihtiyaç duyduğu konulardan özel ders programı alarak zamandan büyük tasarruf etmektedir. Kursa başlayacak tüm öğrencilerimize seviye belirleme sınavı uygulanarak 14-16 kişilik sınıflar oluşturulmaktadır. Tarama ve deneme sınavı sonuçları doğrultusunda öğrencilerimizin sınav analizi yapılarak gerekli programlar hazırlanır.

Fiziki İmkanlarımız

Özel Nuray Özer Akademi ve Özel Nuray Özel Öğretim Kursu ile iki binamız aktif olarak öğrencilerimize hizmet vermektedir. 14-16 kişilik sınıflar ve özel ders çalışma odaları ayrıca ATP ( Aktif Takip Programı ) odaları ile öğrencilerimize rahat, geniş ve aydınlık bir ortamda çalışabilme ve özel ders imkanı sunmaktayız. Öğrencilerimize teneffüste kantin hizmetlerinden yararlanabilmesi için ferah ve hijyenik bir ortam olan teras katımızla hizmet vermekteyiz. Kurumumuz bünyesinde tüm derslikler, rehberlik odaları, çalışma salonları ve kantin gibi ortak kullanım alanları kamera sistemi ile sürekli denetlenmektedir.

 
KAYNAKLARIMIZ

Nuray Özer Eğitim Kurumlarında öğrencilerimiz, konu anlatım föyü, soru bankası, tarama sınavı ve Türkiye Geneli Deneme Sınavı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Tek tip değil etkili ve farklı yayınlarla öğrencilerimizin eksik kalan konularının analizi yapılarak eksiklerini kapatmak hedefimizdir.

Bize Ulaşın WhatsApp
1